Profil společnosti

REVOLUTION BAR, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20116–9 zaměstnanců
IČO: 28136951DIČ: CZ28136951plátce DPHDS: axg2ksvSp. zn.: C 19568Budějovická 274, Písek, 39701

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,939 mil. Kč

▲ 100.9 %

Vlastní kapitál 2024

1,073 mil. Kč

▲ 40.4 %

Cizí zdroje 2024

866 tis. Kč

▲ 330.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

55,3 %

▼ 30.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212024
Stálá aktiva363 tis. Kč1,405 mil. Kč
Oběžná aktiva577 tis. Kč528 tis. Kč
Celková aktiva965 tis. Kč1,939 mil. Kč
Vlastní kapitál764 tis. Kč1,073 mil. Kč
Cizí zdroje201 tis. Kč866 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky201 tis. Kč866 tis. Kč
Pasiva celkem965 tis. Kč1,939 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,139 mil. Kč

▲ 140.5 %

Čistý zisk 2024

114 tis. Kč

▲ 44.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212024
Tržby1,721 mil. Kč4,139 mil. Kč
Provozní výnosy1,83 mil. Kč4,139 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,484 mil. Kč3,24 mil. Kč
Osobní náklady231 tis. Kč677 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk115 tis. Kč207 tis. Kč
Finanční výsledek−18 tis. Kč−52 tis. Kč
Zisk před zdaněním97 tis. Kč155 tis. Kč
Daň z příjmů18 tis. Kč41 tis. Kč
Čistý zisk79 tis. Kč114 tis. Kč
EBITDA115 tis. Kč207 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:09:30.409Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T11:26:15.931Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 6. 2026