Profil společnosti
Volodymyr Kepsha
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2010Bez zaměstnanců
IČO: 281183595, Pelhřimov, 39301
Základní údaje
- IČO
- 28118359
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 12. 2. 2010
- Datum zániku
- 15. 1. 2013
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
5, Pelhřimov, 39301
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Volodymyr Kepsha?
Společnost Volodymyr Kepsha sídlí na adrese 5, Pelhřimov, 39301.
Jaké má Volodymyr Kepsha IČO?
IČO společnosti Volodymyr Kepsha je 28118359.
Kdy vznikla Volodymyr Kepsha?
Společnost Volodymyr Kepsha vznikla 12. 2. 2010.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 5. 2026