Profil společnosti

PRO HUNTING, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2009Neuvedeno
IČO: 28104200DS: 2ydutqgSp. zn.: C 1741322, Žernovice, 38301

Základní údaje

IČO
28104200
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
14. 5. 2009
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 17413, Krajský soud v Českých Budějovicích
Způsob jednání
Za společnost jednají jednatelé samostatně ve všech věcech s výjimkou uzavírání smluv, kde hodnota předmětu plnění bude vyšší než 250 000,- Kč. V těchto případech jednají společně.
Datová schránka
2ydutqg
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

22, Žernovice, 38301

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

NIKOLA BERANOVÁ, Ing. PAVEL BERAN

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2021

Aktiva

249 tis. Kč

Vlastní kapitál

225 tis. Kč

Cizí zdroje

24 tis. Kč

Míra vlastního kapitálu

90,4 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2021

Tržby

19 tis. Kč

Čistý zisk

3 tis. Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Časté otázky

Kde sídlí PRO HUNTING, s.r.o.?

Společnost PRO HUNTING, s.r.o. sídlí na adrese 22, Žernovice, 38301.

Jaké má PRO HUNTING, s.r.o. IČO?

IČO společnosti PRO HUNTING, s.r.o. je 28104200.

Kdy vznikla PRO HUNTING, s.r.o.?

Společnost PRO HUNTING, s.r.o. vznikla 14. 5. 2009.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:03:38.962Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 6. 2026