Profil společnosti

Construction side a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 2008Neuvedeno
IČO: 28029364DIČ: CZ28029364plátce DPHDS: zvsc382Sp. zn.: B 1462Tylova 473, Plzeň, 30100

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

3,049 mil. Kč

122.9 %

Vlastní kapitál 2022

180 tis. Kč

116.0 %

Cizí zdroje 2022

2,869 mil. Kč

15.2 %

Míra vlastního kapitálu 2022

5,9 %

107.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva1,173 mil. Kč26 tis. Kč
Oběžná aktiva183 tis. Kč3,002 mil. Kč
Celková aktiva1,368 mil. Kč3,049 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,122 mil. Kč180 tis. Kč
Cizí zdroje2,49 mil. Kč2,869 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky2,49 mil. Kč2,869 mil. Kč
Pasiva celkem1,368 mil. Kč3,049 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

391 tis. Kč

14.6 %

Čistý zisk 2022

1,302 mil. Kč

723.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby458 tis. Kč391 tis. Kč
Provozní výnosy458 tis. Kč3,21 mil. Kč
Náklady na prodané zboží404 tis. Kč367 tis. Kč
Osobní náklady60 tis. Kč40 tis. Kč
Odpisy121 tis. Kč934 tis. Kč
Provozní zisk−145 tis. Kč1,637 mil. Kč
Finanční výsledek−64 tis. Kč−70 tis. Kč
Zisk před zdaněním−209 tis. Kč1,567 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč265 tis. Kč
Čistý zisk−209 tis. Kč1,302 mil. Kč
EBITDA−24 tis. Kč2,571 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:01:37.156Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:31:17.003Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 7. 2026