Profil společnosti
Minh Tuan Bui
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2007
IČO: 279978634, Merklín, 36301
Základní údaje
- IČO
- 27997863
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 14. 11. 2007
- Datum zániku
- 27. 4. 2011
Sídlo
4, Merklín, 36301
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Minh Tuan Bui?
Společnost Minh Tuan Bui sídlí na adrese 4, Merklín, 36301.
Jaké má Minh Tuan Bui IČO?
IČO společnosti Minh Tuan Bui je 27997863.
Kdy vznikla Minh Tuan Bui?
Společnost Minh Tuan Bui vznikla 14. 11. 2007.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 3. 2026