Profil společnosti

PARI SA CZ s.r.o. v likvidaci

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2007Neuvedeno
IČO: 27970671DS: psgsdtfSp. zn.: C 383884Kaprova 42, Praha, 11000

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2012

Rozvaha

Aktiva 2012

16,95 mil. Kč

▼ 4.5 %

Vlastní kapitál 2012

16,85 mil. Kč

▼ 4.3 %

Cizí zdroje 2012

109 tis. Kč

▼ 27.8 %

Míra vlastního kapitálu 2012

99,4 %

▲ 0.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2012

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20112012
Stálá aktiva11,85 mil. Kč10,73 mil. Kč
Oběžná aktiva5,893 mil. Kč6,212 mil. Kč
Celková aktiva17,75 mil. Kč16,95 mil. Kč
Vlastní kapitál17,6 mil. Kč16,85 mil. Kč
Cizí zdroje151 tis. Kč109 tis. Kč
Dlouhodobé závazky–0 Kč
Krátkodobé závazky151 tis. Kč109 tis. Kč
Pasiva celkem17,75 mil. Kč16,95 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2012

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2012

326 tis. Kč

▼ 16.8 %

Čistý zisk 2012

−753 tis. Kč

▲ 57.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20112012
Tržby392 tis. Kč326 tis. Kč
Provozní výnosy392 tis. Kč326 tis. Kč
Náklady na prodané zboží446 tis. Kč78 tis. Kč
Osobní náklady–0 Kč
Odpisy1,188 mil. Kč1,123 mil. Kč
Provozní zisk−1,767 mil. Kč−907 tis. Kč
Finanční výsledek−7 tis. Kč154 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,774 mil. Kč−753 tis. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−1,774 mil. Kč−753 tis. Kč
EBITDA−579 tis. Kč216 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:16:28.938Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 7. 2026