Profil společnosti

SLASH - KV s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20061–5 zaměstnanců
IČO: 27968278DIČ: CZ27968278plátce DPHDS: 6et2s6tSp. zn.: C 19180S.K. Neumanna, Karlovy Vary, NaN

Dalších 8 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,54 mil. Kč

▲ 954.8 %

Vlastní kapitál 2024

−1,024 mil. Kč

▼ 37.3 %

Cizí zdroje 2024

2,564 mil. Kč

▲ 196.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-66,5 %

▲ 87.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva–1,09 mil. Kč
Oběžná aktiva143 tis. Kč450 tis. Kč
Celková aktiva146 tis. Kč1,54 mil. Kč
Vlastní kapitál−746 tis. Kč−1,024 mil. Kč
Cizí zdroje865 tis. Kč2,564 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–659 tis. Kč
Krátkodobé závazky865 tis. Kč1,905 mil. Kč
Pasiva celkem146 tis. Kč1,54 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,824 mil. Kč

▼ 8.0 %

Čistý zisk 2024

−278 tis. Kč

▼ 259.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,069 mil. Kč2,824 mil. Kč
Provozní výnosy3,334 mil. Kč2,859 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,907 mil. Kč1,964 mil. Kč
Osobní náklady1,218 mil. Kč1,145 mil. Kč
Provozní zisk198 tis. Kč−265 tis. Kč
Finanční výsledek−24 tis. Kč−13 tis. Kč
Zisk před zdaněním174 tis. Kč−278 tis. Kč
Čistý zisk174 tis. Kč−278 tis. Kč
EBITDA198 tis. Kč−265 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:12:53.921Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T11:23:07.214Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 6. 2026