Anh Nguyen Thi Ngoc
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2007
IČO: 27905187Čimelická 957, Praha, 14200
Základní údaje
- IČO
- 27905187
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 23. 5. 2007
- Datum zániku
- 4. 5. 2016
Sídlo
Čimelická 957, Praha, 14200
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Anh Nguyen Thi Ngoc?
Společnost Anh Nguyen Thi Ngoc sídlí na adrese Čimelická 957, Praha, 14200.
Jaké má Anh Nguyen Thi Ngoc IČO?
IČO společnosti Anh Nguyen Thi Ngoc je 27905187.
Kdy vznikla Anh Nguyen Thi Ngoc?
Společnost Anh Nguyen Thi Ngoc vznikla 23. 5. 2007.
Firmy na stejné adrese
- ABADI trade s.r.o.Praha
- Alexandr & Company s.r.o.Praha
- ALGHADIR s.r.o.Praha
- Alla ShokaryevaPraha
- ALRAWAD CO s.r.o.Praha
- Anatolie StroiescuPraha
- A - PRICOP s.r.o.Praha
- Ba Ky ThaiPraha
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026