RD PRON s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2008Neuvedeno
IČO: 27859762DS: veawhgjSp. zn.: C 43555Osecká 333, Lipník nad Bečvou, 75131

Základní údaje

IČO
27859762
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
15. 10. 2008
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 43555, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Každý jednatel jedná za společnost samostatně
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
veawhgj
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Osecká 333, Lipník nad Bečvou, 75131

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

DAVID JUREČKA, ROBERT JUREČKA

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 15. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 15. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 15. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 15. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 50 %
  • 14. 9. 2023Změna předmětu podnikánínově „Zemědělská výroba; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů Výroba zdravotnických prostředků Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Velkoobchod a maloobchod Ubytovací služby Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Pronájem a půjčování věcí movitých Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Zemědělská výroba
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, obory činnosti: Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkářství, lesnictví a myslivost Chov zvířat a jejich výcvik (s výjimkou živočišné výroby) Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků Výroba krmiv, krmných směsí, doplňkových látek a premixů Výroba zdravotnických prostředků Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti Velkoobchod a maloobchod Ubytovací služby Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Pronájem a půjčování věcí movitých Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží

Dokumenty

  • účetní závěrka [2022] bez výkazu zisku a ztráty · 20229. 10. 2023
  • účetní závěrka [2021] bez výkazu zisku a ztráty · 20219. 10. 2023
  • účetní závěrka [2020] bez výkazu zisku a ztráty · 20209. 10. 2023
Sbírka listin (5)

Časté otázky

Kde sídlí RD PRON s.r.o.?

Společnost RD PRON s.r.o. sídlí na adrese Osecká 333, Lipník nad Bečvou, 75131.

Jaké má RD PRON s.r.o. IČO?

IČO společnosti RD PRON s.r.o. je 27859762.

Kdy vznikla RD PRON s.r.o.?

Společnost RD PRON s.r.o. vznikla 15. 10. 2008.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:06:30.396Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 5. 2026