Profil společnosti

STOLLAR Moravia s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20081–5 zaměstnanců
IČO: 27849261DIČ: CZ27849261plátce DPHDS: 3pi4vmhSp. zn.: C 43432J. z Poděbrad 2009, Šumperk, 78701

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,569 mil. Kč

15.4 %

Vlastní kapitál 2024

−426 tis. Kč

373.3 %

Cizí zdroje 2024

1,967 mil. Kč

39.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-27,2 %

310.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,187 mil. Kč1,161 mil. Kč
Oběžná aktiva73 tis. Kč366 tis. Kč
Celková aktiva1,36 mil. Kč1,569 mil. Kč
Vlastní kapitál−90 tis. Kč−426 tis. Kč
Cizí zdroje1,413 mil. Kč1,967 mil. Kč
Dlouhodobé závazky263 tis. Kč141 tis. Kč
Krátkodobé závazky1,15 mil. Kč1,826 mil. Kč
Pasiva celkem1,36 mil. Kč1,569 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

631 tis. Kč

25.4 %

Čistý zisk 2024

−336 tis. Kč

40.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby846 tis. Kč631 tis. Kč
Provozní výnosy1,946 mil. Kč1,426 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,444 mil. Kč1,063 mil. Kč
Osobní náklady641 tis. Kč548 tis. Kč
Provozní zisk−194 tis. Kč−282 tis. Kč
Finanční výsledek−46 tis. Kč−54 tis. Kč
Zisk před zdaněním−240 tis. Kč−336 tis. Kč
Čistý zisk−240 tis. Kč−336 tis. Kč
EBITDA−194 tis. Kč−282 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:04:40.738Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:28:10.421Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 6. 2026