Profil společnosti

GOAL INVESTMENT a.s.

Aktivní
Akciová společnostZal. 2007Neuvedeno
IČO: 27826716DS: hejeajqSp. zn.: B 3733Hasičská 930, Ostrava, 70030

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

11,29 mil. Kč

▼ 0.7 %

Vlastní kapitál 2024

5,948 mil. Kč

▼ 2.7 %

Cizí zdroje 2024

5,289 mil. Kč

▲ 0.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

52,7 %

▼ 1.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva11,07 mil. Kč10,81 mil. Kč
Oběžná aktiva307 tis. Kč482 tis. Kč
Celková aktiva11,38 mil. Kč11,29 mil. Kč
Vlastní kapitál6,11 mil. Kč5,948 mil. Kč
Cizí zdroje5,251 mil. Kč5,289 mil. Kč
Dlouhodobé závazky5 mil. Kč–
Krátkodobé závazky251 tis. Kč5,289 mil. Kč
Pasiva celkem11,38 mil. Kč11,29 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

799 tis. Kč

▲ 8.1 %

Čistý zisk 2024

−162 tis. Kč

▲ 26.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby739 tis. Kč799 tis. Kč
Provozní výnosy739 tis. Kč799 tis. Kč
Náklady na prodané zboží–127 tis. Kč
Odpisy259 tis. Kč259 tis. Kč
Provozní zisk307 tis. Kč377 tis. Kč
Finanční výsledek−526 tis. Kč−529 tis. Kč
Zisk před zdaněním−219 tis. Kč−152 tis. Kč
Daň z příjmů–10 tis. Kč
Čistý zisk−219 tis. Kč−162 tis. Kč
EBITDA566 tis. Kč636 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:01:41.018Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 6. 2026