BRESTINA ONE a.s. "v likvidaci"

Zrušená
Akciová společnostZal. 2007
IČO: 27825833Ostravská 767, Karviná, 73301

Základní údaje

IČO
27825833
Právní forma
Akciová společnost
Datum vzniku
18. 12. 2007
Datum zániku
29. 5. 2018

Sídlo

Ostravská 767, Karviná, 73301

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí BRESTINA ONE a.s. "v likvidaci"?

Společnost BRESTINA ONE a.s. "v likvidaci" sídlí na adrese Ostravská 767, Karviná, 73301.

Jaké má BRESTINA ONE a.s. "v likvidaci" IČO?

IČO společnosti BRESTINA ONE a.s. "v likvidaci" je 27825833.

Kdy vznikla BRESTINA ONE a.s. "v likvidaci"?

Společnost BRESTINA ONE a.s. "v likvidaci" vznikla 18. 12. 2007.

Firmy na stejné adrese

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 3. 2026