Profil společnosti

Great Wine s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20076–9 zaměstnanců
IČO: 27793184DIČ: CZ27793184plátce DPHDS: nig8zufSp. zn.: C 29841Václava III. 247, Olomouc, 77900

Základní údaje

IČO
27793184
DIČ
CZ27793184
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
24. 3. 2007
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 29841, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Každý z jednatelů jedná za společnost v plném rozsahu samostatně.
Datová schránka
nig8zuf
Počet zaměstnanců
6–9 zaměstnanců

Sídlo

Václava III. 247, Olomouc, 77900

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

PETRA MATĚJOVÁ, Martin Matěj

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

1,866 mil. Kč

▼ 25.5 %

Vlastní kapitál

480 tis. Kč

▼ 54.1 %

Cizí zdroje

1,386 mil. Kč

▼ 5.1 %

Míra vlastního kapitálu

25,7 %

▼ 38.3 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ27793184
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 462
Zveřejněné účty
182105371/0600
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí Great Wine s.r.o.?

Společnost Great Wine s.r.o. sídlí na adrese Václava III. 247, Olomouc, 77900.

Jaké má Great Wine s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti Great Wine s.r.o. je 27793184, DIČ je CZ27793184.

Kdy vznikla Great Wine s.r.o.?

Společnost Great Wine s.r.o. vznikla 24. 3. 2007.

Je Great Wine s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost Great Wine s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ27793184).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:12:24.803Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T18:26:53.045Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 8. 2026