Mlýn Bělkovice s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2006Neuvedeno
IČO: 27785271DS: q7vm7ibSp. zn.: C 51745Novinářská 1113, Ostrava, 70900

Základní údaje

IČO
27785271
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
6. 12. 2006
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 51745, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
q7vm7ib
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Novinářská 1113, Ostrava, 70900

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled (2022)

Tržby

Čistý zisk

Aktiva

6,3 mil. Kč

Vlastní kapitál

−4,7 mil. Kč

Kompletní finance

Poslední změny

  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 21. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 10 %
  • 21. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 90 %
  • 13. 10. 2014Změna základního kapitálunově „200000“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Dokumenty

  • notářský zápis NZ 506/2006 - společ. sml.7. 12. 2006
  • usnesení VH - §210 003 EX 3052/14-28 ex. příkaz24. 10. 2014
  • notářský zápis NZ 470/2014 rozhodnutí VH29. 10. 2014
Sbírka listin (15)

Časté otázky

Kde sídlí Mlýn Bělkovice s.r.o.?

Společnost Mlýn Bělkovice s.r.o. sídlí na adrese Novinářská 1113, Ostrava, 70900.

Jaké má Mlýn Bělkovice s.r.o. IČO?

IČO společnosti Mlýn Bělkovice s.r.o. je 27785271.

Kdy vznikla Mlýn Bělkovice s.r.o.?

Společnost Mlýn Bělkovice s.r.o. vznikla 6. 12. 2006.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T10:13:34.767Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 5. 2026