Profil společnosti
EXEN s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20061–5 zaměstnanců
IČO: 27767191DIČ: CZ27767191plátce DPHDS: 4d95e6pSp. zn.: C 41349Prokešovo náměstí 634, Ostrava, 70200
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
128,7 mil. Kč
▼ 12.1 %
Vlastní kapitál 2024
122 mil. Kč
▲ 55.0 %
Cizí zdroje 2024
5,776 mil. Kč
▼ 91.5 %
Míra vlastního kapitálu 2024
94,8 %
▲ 76.3 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 38 tis. Kč | – |
| Oběžná aktiva | 146,4 mil. Kč | 128,6 mil. Kč |
| Celková aktiva | 146,5 mil. Kč | 128,7 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 78,74 mil. Kč | 122 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 67,73 mil. Kč | 5,776 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 67,73 mil. Kč | 5,776 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 146,5 mil. Kč | 128,7 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
1,933 mld. Kč
▼ 33.9 %
Čistý zisk 2024
35,28 mil. Kč
▲ 103.9 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 2,923 mld. Kč | 1,933 mld. Kč |
| Provozní výnosy | 2,923 mld. Kč | 1,933 mld. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 2,892 mld. Kč | 1,875 mld. Kč |
| Osobní náklady | 1,487 mil. Kč | 1,488 mil. Kč |
| Provozní zisk | 15,07 mil. Kč | 39,48 mil. Kč |
| Finanční výsledek | 6,286 mil. Kč | 5,211 mil. Kč |
| Zisk před zdaněním | 21,36 mil. Kč | 44,69 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 4,058 mil. Kč | 9,411 mil. Kč |
| Čistý zisk | 17,3 mil. Kč | 35,28 mil. Kč |
| EBITDA | 15,07 mil. Kč | 39,48 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:04:06.797Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:25:37.642Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 8. 2026