Bellus-Gallery, a.s. v likvidaci
ZrušenáAkciová společnostZal. 2007Neuvedeno
IČO: 27744809Švestková 829, Praha, 19800
Základní údaje
- IČO
- 27744809
- Právní forma
- Akciová společnost
- Datum vzniku
- 24. 8. 2007
- Datum zániku
- 20. 9. 2023
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Švestková 829, Praha, 19800
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Bellus-Gallery, a.s. v likvidaci?
Společnost Bellus-Gallery, a.s. v likvidaci sídlí na adrese Švestková 829, Praha, 19800.
Jaké má Bellus-Gallery, a.s. v likvidaci IČO?
IČO společnosti Bellus-Gallery, a.s. v likvidaci je 27744809.
Kdy vznikla Bellus-Gallery, a.s. v likvidaci?
Společnost Bellus-Gallery, a.s. v likvidaci vznikla 24. 8. 2007.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026