Profil společnosti

Surmař, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20071–5 zaměstnanců
IČO: 27734552DIČ: CZ27734552plátce DPHDS: 5jp5hdcSp. zn.: C 55471Jelínkova 374, Brno, 61600

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

251 tis. Kč

▲ 70.7 %

Vlastní kapitál 2022

−5,956 mil. Kč

▼ 8.2 %

Cizí zdroje 2022

6,207 mil. Kč

▲ 9.8 %

Míra vlastního kapitálu 2022

-2 372,9 %

▲ 36.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva147 tis. Kč251 tis. Kč
Celková aktiva147 tis. Kč251 tis. Kč
Vlastní kapitál−5,504 mil. Kč−5,956 mil. Kč
Cizí zdroje5,651 mil. Kč6,207 mil. Kč
Dlouhodobé závazky4,296 mil. Kč6,2 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,355 mil. Kč7 tis. Kč
Pasiva celkem147 tis. Kč251 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

2,439 mil. Kč

▲ 135.0 %

Čistý zisk 2022

−452 tis. Kč

▲ 35.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby1,038 mil. Kč2,439 mil. Kč
Provozní výnosy1,245 mil. Kč2,463 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,61 mil. Kč2,314 mil. Kč
Osobní náklady393 tis. Kč544 tis. Kč
Provozní zisk−768 tis. Kč−395 tis. Kč
Finanční výsledek72 tis. Kč−57 tis. Kč
Zisk před zdaněním−696 tis. Kč−452 tis. Kč
Čistý zisk−696 tis. Kč−452 tis. Kč
EBITDA−768 tis. Kč−395 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:23:58.532Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T11:17:19.069Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 13. 7. 2026