Profil společnosti

STS Technologie spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20071–5 zaměstnanců
IČO: 27733319DIČ: CZ27733319plátce DPHDS: teb46usSp. zn.: C 55400Kopečná 940, Brno, 60200

Základní údaje

IČO
27733319
DIČ
CZ27733319
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
27. 6. 2007
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 55400, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Způsob jednání: Za společnost jedná a podepisuje jednatel.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
teb46us
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Kopečná 940, Brno, 60200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

Ing. ALEŠ MELÁN

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

18,32 mil. Kč

▲ 1.5 %

Vlastní kapitál

18,19 mil. Kč

▲ 2.3 %

Cizí zdroje

129 tis. Kč

▼ 53.4 %

Míra vlastního kapitálu

99,3 %

▲ 0.8 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Tržby

15,42 mil. Kč

▲ 29.8 %

Čistý zisk

416 tis. Kč

▼ 43.6 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Zámečnictví, nástrojářství
  • Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ27733319
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 461
Zveřejněné účty
35-9345930247/0100
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí STS Technologie spol. s r.o.?

Společnost STS Technologie spol. s r.o. sídlí na adrese Kopečná 940, Brno, 60200.

Jaké má STS Technologie spol. s r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti STS Technologie spol. s r.o. je 27733319, DIČ je CZ27733319.

Kdy vznikla STS Technologie spol. s r.o.?

Společnost STS Technologie spol. s r.o. vznikla 27. 6. 2007.

Je STS Technologie spol. s r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost STS Technologie spol. s r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ27733319).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:25:28.313Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-21T18:25:27.777Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 8. 2026