Profil společnosti

KERAMO D - Dohorák s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 200710–19 zaměstnanců
IČO: 27716104DIČ: CZ27716104plátce DPHDS: t3vfjgkSp. zn.: C 54030Zahradní 583, Kvasice, 76821

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

76,14 mil. Kč

14.8 %

Vlastní kapitál 2025

54,12 mil. Kč

1.3 %

Cizí zdroje 2025

22,02 mil. Kč

91.1 %

Míra vlastního kapitálu 2025

71,1 %

14.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva1,819 mil. Kč658 tis. Kč
Oběžná aktiva64,34 mil. Kč75,48 mil. Kč
Celková aktiva66,34 mil. Kč76,14 mil. Kč
Vlastní kapitál54,82 mil. Kč54,12 mil. Kč
Cizí zdroje11,53 mil. Kč22,02 mil. Kč
Krátkodobé závazky11,53 mil. Kč22,02 mil. Kč
Pasiva celkem66,34 mil. Kč76,14 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

107,6 mil. Kč

53.9 %

Čistý zisk 2025

14,33 mil. Kč

35.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby69,9 mil. Kč107,6 mil. Kč
Provozní výnosy70,33 mil. Kč107,8 mil. Kč
Náklady na prodané zboží41,26 mil. Kč78,86 mil. Kč
Osobní náklady7,391 mil. Kč10,25 mil. Kč
Odpisy625 tis. Kč
Provozní zisk21,46 mil. Kč17,46 mil. Kč
Finanční výsledek913 tis. Kč762 tis. Kč
Zisk před zdaněním22,37 mil. Kč18,22 mil. Kč
Daň z příjmů3,886 mil. Kč
Čistý zisk22,37 mil. Kč14,33 mil. Kč
EBITDA21,46 mil. Kč18,08 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:07:30.803Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:24:27.432Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 6. 2026