Profil společnosti
Ivan Shvardak
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2005Bez zaměstnanců
IČO: 27667421370, Tvarožná, 66405
Základní údaje
- IČO
- 27667421
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 23. 11. 2005
- Datum zániku
- 15. 10. 2013
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
370, Tvarožná, 66405
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Ivan Shvardak?
Společnost Ivan Shvardak sídlí na adrese 370, Tvarožná, 66405.
Jaké má Ivan Shvardak IČO?
IČO společnosti Ivan Shvardak je 27667421.
Kdy vznikla Ivan Shvardak?
Společnost Ivan Shvardak vznikla 23. 11. 2005.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026