Profil společnosti

Julio Simon, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2007Neuvedeno
IČO: 27656713DS: jk4eh4fSp. zn.: C 122039Svídnická 514, Praha, 18100

Základní údaje

IČO
27656713
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
5. 2. 2007
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 122039, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Způsob jednání za společnost: Každý z jednatelů je oprávněn jednat za společnost samostatně.
Datová schránka
jk4eh4f
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Svídnická 514, Praha, 18100

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

Julio Simon Ortoll

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • realitní činnost

Časté otázky

Kde sídlí Julio Simon, s.r.o.?

Společnost Julio Simon, s.r.o. sídlí na adrese Svídnická 514, Praha, 18100.

Jaké má Julio Simon, s.r.o. IČO?

IČO společnosti Julio Simon, s.r.o. je 27656713.

Kdy vznikla Julio Simon, s.r.o.?

Společnost Julio Simon, s.r.o. vznikla 5. 2. 2007.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:19:03.672Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 4. 2026