Profil společnosti
Master Chemical Europe s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 27602362
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 11. 10. 2006
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 118180, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel jedná za Společnost samostatně.
- Datová schránka
- hm7kfz8
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Plzeňská 3217, Praha, 15000
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
NIJARUNA NIRANJAN, Ing. BARBORA PORADOVÁ
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
7,214 mil. Kč
Vlastní kapitál
5,813 mil. Kč
Cizí zdroje
1,401 mil. Kč
Míra vlastního kapitálu
80,6 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2025
Tržby
4,114 mil. Kč
Čistý zisk
162 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ27602362
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 451
- Zveřejněné účty
- 1910217/0100
Časté otázky
Kde sídlí Master Chemical Europe s.r.o.?
Společnost Master Chemical Europe s.r.o. sídlí na adrese Plzeňská 3217, Praha, 15000.
Jaké má Master Chemical Europe s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Master Chemical Europe s.r.o. je 27602362, DIČ je CZ27602362.
Kdy vznikla Master Chemical Europe s.r.o.?
Společnost Master Chemical Europe s.r.o. vznikla 11. 10. 2006.
Je Master Chemical Europe s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost Master Chemical Europe s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ27602362).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:09:05.032Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-19T06:22:05.640Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 19. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 8. 2026