Profil společnosti
MASALA s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20061–5 zaměstnanců
IČO: 27577741DIČ: CZ27577741plátce DPHDS: yyikehrSp. zn.: C 114635Na Zámecké 1518, Praha, 14000
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
3,192 mil. Kč
▼ 17.3 %
Vlastní kapitál 2025
−1,449 mil. Kč
▲ 7.6 %
Cizí zdroje 2025
4,641 mil. Kč
▼ 14.5 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-45,4 %
▼ 11.7 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 3,859 mil. Kč | 3,192 mil. Kč |
| Celková aktiva | 3,859 mil. Kč | 3,192 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −1,568 mil. Kč | −1,449 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 5,427 mil. Kč | 4,641 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 3,859 mil. Kč | 3,192 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
3,458 mil. Kč
▼ 44.1 %
Čistý zisk 2025
119 tis. Kč
▼ 38.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 6,184 mil. Kč | 3,458 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 6,184 mil. Kč | 3,458 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 4,666 mil. Kč | 2,03 mil. Kč |
| Osobní náklady | 1,177 mil. Kč | 1,194 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 317 tis. Kč | 222 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −125 tis. Kč | −103 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 192 tis. Kč | 119 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | 192 tis. Kč | 119 tis. Kč |
| EBITDA | 317 tis. Kč | 222 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:29:46.584Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-10T22:21:11.022Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 11. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 6. 2026