Profil společnosti
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 44 v Březinkách
AktivníSpolečenství vlastníků jednotekZal. 2008Neuvedeno
IČO: 27536041DS: hfaqadpSp. zn.: S 412244, Březinky, 56943
Základní údaje
- IČO
- 27536041
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Datum vzniku
- 8. 4. 2008
- Spisová značka
- S 4122, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Za společenství je oprávněn jednat předseda.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- hfaqadp
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
44, Březinky, 56943
Lidé a vlastníci
Jednatel
JAROSLAV MAZAL
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2023
Aktiva
156 tis. Kč
▼ 24.7 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2023
Tržby
126 tis. Kč
▲ 482.6 %
Čistý zisk
0 Kč
Časté otázky
Kde sídlí Společenství vlastníků jednotek domu čp. 44 v Březinkách?
Společnost Společenství vlastníků jednotek domu čp. 44 v Březinkách sídlí na adrese 44, Březinky, 56943.
Jaké má Společenství vlastníků jednotek domu čp. 44 v Březinkách IČO?
IČO společnosti Společenství vlastníků jednotek domu čp. 44 v Březinkách je 27536041.
Kdy vznikla Společenství vlastníků jednotek domu čp. 44 v Březinkách?
Společnost Společenství vlastníků jednotek domu čp. 44 v Březinkách vznikla 8. 4. 2008.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:11:58.608Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 8. 2026