Profil společnosti

Společenství vlastníků jednotek pro dům Rohovládová Bělá č. p. 88

Aktivní
Společenství vlastníků jednotekZal. 2005Neuvedeno
IČO: 27484203DS: ge3p2ahSp. zn.: S 313288, Rohovládova Bělá, 53343

Základní údaje

IČO
27484203
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Datum vzniku
24. 10. 2005
Spisová značka
S 3132, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Za výbor jedná navenek jeho předseda. Jde-li opísemný právní úkon, musí být podepsán předsedou výboru nebo některým členem výboru.
Počet členů orgánu
3
Datová schránka
ge3p2ah
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

88, Rohovládova Bělá, 53343

Lidé a vlastníci

Jednatelé

VĚRA KMONÍČKOVÁ, JOSEF PEŠKA, Mgr. JANA FUČÍKOVÁ

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

354 tis. Kč

▼ 25.0 %
Kompletní finance

Časté otázky

Kde sídlí Společenství vlastníků jednotek pro dům Rohovládová Bělá č. p. 88?

Společnost Společenství vlastníků jednotek pro dům Rohovládová Bělá č. p. 88 sídlí na adrese 88, Rohovládova Bělá, 53343.

Jaké má Společenství vlastníků jednotek pro dům Rohovládová Bělá č. p. 88 IČO?

IČO společnosti Společenství vlastníků jednotek pro dům Rohovládová Bělá č. p. 88 je 27484203.

Kdy vznikla Společenství vlastníků jednotek pro dům Rohovládová Bělá č. p. 88?

Společnost Společenství vlastníků jednotek pro dům Rohovládová Bělá č. p. 88 vznikla 24. 10. 2005.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-25T02:02:08.969Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 25. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 21. 8. 2026