Profil společnosti

ATELIER STA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2005Neuvedeno
IČO: 27468097DS: us6nx8hSp. zn.: C 20776Velichovská 820, Jaroměř, 55101

Dalších 11 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

1,147 mil. Kč

20.1 %

Vlastní kapitál 2025

1,147 mil. Kč

20.1 %

Cizí zdroje 2025

0 Kč

Míra vlastního kapitálu 2025

100 %

0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Oběžná aktiva955 tis. Kč1,147 mil. Kč
Celková aktiva955 tis. Kč1,147 mil. Kč
Vlastní kapitál955 tis. Kč1,147 mil. Kč
Cizí zdroje0 Kč0 Kč
Pasiva celkem955 tis. Kč1,147 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

621 tis. Kč

6.2 %

Čistý zisk 2025

492 tis. Kč

4.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby662 tis. Kč621 tis. Kč
Provozní výnosy662 tis. Kč621 tis. Kč
Náklady na prodané zboží190 tis. Kč97 tis. Kč
Osobní náklady0 Kč
Provozní zisk472 tis. Kč494 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním470 tis. Kč492 tis. Kč
Čistý zisk470 tis. Kč492 tis. Kč
EBITDA472 tis. Kč494 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:03:38.595Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026