Profil společnosti
PERMAT COMPANY s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 2008Neuvedeno
IČO: 27359891DIČ: CZ27359891plátce DPHDS: 8gzbw3ySp. zn.: C 409527Vítězné náměstí 576, Praha, 16000
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2023
Rozvaha
Aktiva 2023
1,693 mil. Kč
▼ 6.9 %
Vlastní kapitál 2023
638 tis. Kč
▼ 32.2 %
Cizí zdroje 2023
1,055 mil. Kč
▲ 20.3 %
Míra vlastního kapitálu 2023
37,7 %
▼ 27.2 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2023
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 30 tis. Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 1,788 mil. Kč | 1,693 mil. Kč |
| Celková aktiva | 1,818 mil. Kč | 1,693 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 941 tis. Kč | 638 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 877 tis. Kč | 1,055 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 877 tis. Kč | 1,055 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 1,818 mil. Kč | 1,693 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2023
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2023
1,955 mil. Kč
▼ 27.0 %
Čistý zisk 2023
−302 tis. Kč
▼ 160.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Tržby | 2,679 mil. Kč | 1,955 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 2,679 mil. Kč | 1,955 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 2,005 mil. Kč | 1,535 mil. Kč |
| Osobní náklady | 739 tis. Kč | 694 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 29 tis. Kč |
| Provozní zisk | −111 tis. Kč | −318 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −5 tis. Kč | 16 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −116 tis. Kč | −302 tis. Kč |
| Čistý zisk | −116 tis. Kč | −302 tis. Kč |
| EBITDA | −111 tis. Kč | −289 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:33:22.407Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T06:16:42.596Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 7. 2026