Profil společnosti

Befrag CZ s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2006Neuvedeno
IČO: 27305635DS: x7bq4bzSp. zn.: C 23409Karla Čapka 211, Děčín, 40502

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2020

Rozvaha

Aktiva 2020

1,296 mil. Kč

12.4 %

Vlastní kapitál 2020

−187 tis. Kč

44.2 %

Cizí zdroje 2020

1,483 mil. Kč

18.2 %

Míra vlastního kapitálu 2020

-14,4 %

36.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2020

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20192020
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva1,479 mil. Kč1,296 mil. Kč
Celková aktiva1,479 mil. Kč1,296 mil. Kč
Vlastní kapitál−335 tis. Kč−187 tis. Kč
Cizí zdroje1,814 mil. Kč1,483 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky1,814 mil. Kč1,483 mil. Kč
Pasiva celkem1,479 mil. Kč1,296 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2020

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2020

25,95 mil. Kč

4.6 %

Čistý zisk 2020

149 tis. Kč

302.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20192020
Tržby27,19 mil. Kč25,95 mil. Kč
Provozní výnosy27,3 mil. Kč25,95 mil. Kč
Náklady na prodané zboží12,13 mil. Kč0 Kč
Osobní náklady14,47 mil. Kč13,92 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk277 tis. Kč322 tis. Kč
Finanční výsledek−230 tis. Kč−140 tis. Kč
Zisk před zdaněním47 tis. Kč182 tis. Kč
Daň z příjmů10 tis. Kč33 tis. Kč
Čistý zisk37 tis. Kč149 tis. Kč
EBITDA277 tis. Kč322 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:07:14.037Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 8. 2026