Profil společnosti
Volodymyr Palyuga
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2006Bez zaměstnanců
IČO: 27287254Fügnerova 3746, Chomutov, 43003
Základní údaje
- IČO
- 27287254
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 2. 2. 2006
- Datum zániku
- 6. 10. 2011
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
Fügnerova 3746, Chomutov, 43003
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Volodymyr Palyuga?
Společnost Volodymyr Palyuga sídlí na adrese Fügnerova 3746, Chomutov, 43003.
Jaké má Volodymyr Palyuga IČO?
IČO společnosti Volodymyr Palyuga je 27287254.
Kdy vznikla Volodymyr Palyuga?
Společnost Volodymyr Palyuga vznikla 2. 2. 2006.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 4. 2026