Profil společnosti
Vi Dang Thi
AktivníPodnikající fyzická osobaZal. 20051–5 zaměstnanců
IČO: 2728179558, Janov nad Nisou, 46811
Základní údaje
- IČO
- 27281795
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 18. 11. 2005
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
58, Janov nad Nisou, 46811
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Vi Dang Thi?
Společnost Vi Dang Thi sídlí na adrese 58, Janov nad Nisou, 46811.
Jaké má Vi Dang Thi IČO?
IČO společnosti Vi Dang Thi je 27281795.
Kdy vznikla Vi Dang Thi?
Společnost Vi Dang Thi vznikla 18. 11. 2005.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 4. 2026