Profil společnosti

Inema stavby s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20051–5 zaměstnanců
IČO: 27268322DIČ: CZ27268322plátce DPHDS: v73bw7iSp. zn.: C 2152828. října 780, Teplice, 41501

Dalších 14 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

6,386 mil. Kč

32.4 %

Vlastní kapitál 2025

4,474 mil. Kč

13.9 %

Cizí zdroje 2025

1,912 mil. Kč

113.4 %

Míra vlastního kapitálu 2025

70,1 %

14.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva−310 tis. Kč−310 tis. Kč
Oběžná aktiva5,135 mil. Kč6,696 mil. Kč
Celková aktiva4,825 mil. Kč6,386 mil. Kč
Vlastní kapitál3,929 mil. Kč4,474 mil. Kč
Cizí zdroje896 tis. Kč1,912 mil. Kč
Pasiva celkem4,825 mil. Kč6,386 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

5,763 mil. Kč

6.8 %

Čistý zisk 2025

546 tis. Kč

1.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby6,183 mil. Kč5,763 mil. Kč
Provozní výnosy6,183 mil. Kč5,763 mil. Kč
Náklady na prodané zboží5,078 mil. Kč4,809 mil. Kč
Osobní náklady294 tis. Kč216 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk764 tis. Kč719 tis. Kč
Finanční výsledek−120 tis. Kč−71 tis. Kč
Zisk před zdaněním644 tis. Kč648 tis. Kč
Daň z příjmů107 tis. Kč102 tis. Kč
Čistý zisk537 tis. Kč546 tis. Kč
EBITDA764 tis. Kč719 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:07:14.037Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:14:22.052Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026