Profil společnosti
Yaroslav Korolyuk
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2005Bez zaměstnanců
IČO: 27241688Stavbařů 287, Praha, 14700
Základní údaje
- IČO
- 27241688
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 16. 5. 2005
- Datum zániku
- 27. 1. 2016
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
Stavbařů 287, Praha, 14700
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Yaroslav Korolyuk?
Společnost Yaroslav Korolyuk sídlí na adrese Stavbařů 287, Praha, 14700.
Jaké má Yaroslav Korolyuk IČO?
IČO společnosti Yaroslav Korolyuk je 27241688.
Kdy vznikla Yaroslav Korolyuk?
Společnost Yaroslav Korolyuk vznikla 16. 5. 2005.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 5. 2026