INTEROPTIK LINDA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20051–5 zaměstnanců
IČO: 27234843DIČ: CZ27234843plátce DPHDS: nkuciu7Sp. zn.: C 106531Medlovská 163, Praha, 19800

Základní údaje

IČO
27234843
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
13. 5. 2005
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 106531, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Datová schránka
nkuciu7
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Medlovská 163, Praha, 19800

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LENKA JURNÍKOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 35 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled (2024)

Tržby

584 tis. Kč

Čistý zisk

−252 tis. Kč

Aktiva

1,3 mil. Kč

Vlastní kapitál

−3,4 mil. Kč

Kompletní finance

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 35 %
  • 23. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 8. 7. 2014Změna předmětu podnikánínově „oční optika; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona“
  • 8. 7. 2014Změna způsobu jednánínově „Jednatel zastupuje společnost samostatně.“
  • 8. 7. 2014Změna sídlaz „Medlovská 163, Praha, 19800“ na „Medlovská 163/1, Praha, 19800“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • oční optika
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ27234843
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
194889302/0300
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • podpisové vzory24. 2. 2005
  • notářský zápis NZ 308/201324. 2. 2014
  • ostatní zápis z VH28. 8. 2025
Sbírka listin (15)

Časté otázky

Kde sídlí INTEROPTIK LINDA s.r.o.?

Společnost INTEROPTIK LINDA s.r.o. sídlí na adrese Medlovská 163, Praha, 19800.

Jaké má INTEROPTIK LINDA s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti INTEROPTIK LINDA s.r.o. je 27234843, DIČ je CZ27234843.

Kdy vznikla INTEROPTIK LINDA s.r.o.?

Společnost INTEROPTIK LINDA s.r.o. vznikla 13. 5. 2005.

Je INTEROPTIK LINDA s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost INTEROPTIK LINDA s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ27234843).

Podobné firmy

Firmy na stejné adrese

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:35:59.854Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026