Profil společnosti

CP&M Industry s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2005Neuvedeno
IČO: 27216951DIČ: CZ27216951plátce DPHDS: pfvix9uSp. zn.: C 105182Rýmařovská 431, Praha, 19900

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,485 mil. Kč

380.6 %

Vlastní kapitál 2024

−179 tis. Kč

66.8 %

Cizí zdroje 2024

1,664 mil. Kč

96.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-12 %

93.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva261 tis. Kč279 tis. Kč
Oběžná aktiva48 tis. Kč1,206 mil. Kč
Celková aktiva309 tis. Kč1,485 mil. Kč
Vlastní kapitál−539 tis. Kč−179 tis. Kč
Cizí zdroje848 tis. Kč1,664 mil. Kč
Krátkodobé závazky848 tis. Kč1,664 mil. Kč
Pasiva celkem309 tis. Kč1,485 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,15 mil. Kč

469.3 %

Čistý zisk 2024

360 tis. Kč

186.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby202 tis. Kč1,15 mil. Kč
Provozní výnosy202 tis. Kč1,15 mil. Kč
Náklady na prodané zboží612 tis. Kč668 tis. Kč
Osobní náklady60 tis. Kč
Odpisy39 tis. Kč
Provozní zisk−414 tis. Kč360 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním−416 tis. Kč360 tis. Kč
Čistý zisk−416 tis. Kč360 tis. Kč
EBITDA−414 tis. Kč399 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:22:20.551Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T06:14:18.293Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 7. 2026