Profil společnosti

Ivan Popovych

Aktivní
Podnikající fyzická osobaZal. 2004Bez zaměstnanců
IČO: 27165671Pivovarská 4, Velké Popovice, 25169

Základní údaje

IČO
27165671
Právní forma
Podnikající fyzická osoba
Datum vzniku
9. 8. 2004
Počet zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Sídlo

Pivovarská 4, Velké Popovice, 25169

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Ivan Popovych?

Společnost Ivan Popovych sídlí na adrese Pivovarská 4, Velké Popovice, 25169.

Jaké má Ivan Popovych IČO?

IČO společnosti Ivan Popovych je 27165671.

Kdy vznikla Ivan Popovych?

Společnost Ivan Popovych vznikla 9. 8. 2004.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 4. 2026