Profil společnosti

OBNOVUJE.ME s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2003Neuvedeno
IČO: 27109054DS: 3rxgu4bSp. zn.: C 96886Toskánská 2499, Hostivice, 25301

Základní údaje

IČO
27109054
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
10. 12. 2003
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 96886, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
3rxgu4b
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Toskánská 2499, Hostivice, 25301

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

PETR KALIBA

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

0 Kč

Vlastní kapitál

−378 tis. Kč

0 %

Cizí zdroje

378 tis. Kč

0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí

Časté otázky

Kde sídlí OBNOVUJE.ME s.r.o.?

Společnost OBNOVUJE.ME s.r.o. sídlí na adrese Toskánská 2499, Hostivice, 25301.

Jaké má OBNOVUJE.ME s.r.o. IČO?

IČO společnosti OBNOVUJE.ME s.r.o. je 27109054.

Kdy vznikla OBNOVUJE.ME s.r.o.?

Společnost OBNOVUJE.ME s.r.o. vznikla 10. 12. 2003.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-25T02:36:44.984Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 25. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 25. 10. 2026Společníci: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 8. 2026