Profil společnosti

GLAMOUR MODEL MANAGEMENT,  s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2003Neuvedeno
IČO: 27083560DS: 6tj8eykSp. zn.: C 95012Štěpánská 704, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
27083560
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
25. 8. 2003
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 95012, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Každý z jednatelů jedná jménem společnosti samostatně.
Datová schránka
6tj8eyk
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Štěpánská 704, Praha, 11000

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LENKA HOROVÁ JOCHOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2021

Aktiva

2 tis. Kč

▼ 99.8 %

Vlastní kapitál

−1,138 mil. Kč

▼ 170.4 %

Cizí zdroje

1,14 mil. Kč

▲ 348.9 %

Míra vlastního kapitálu

-56 900 %

▼ 42000.4 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2021

Tržby

0 Kč

▼ 100.0 %

Čistý zisk

0 Kč

▼ 100.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Časté otázky

Kde sídlí GLAMOUR MODEL MANAGEMENT,  s.r.o.?

Společnost GLAMOUR MODEL MANAGEMENT,  s.r.o. sídlí na adrese Štěpánská 704, Praha, 11000.

Jaké má GLAMOUR MODEL MANAGEMENT,  s.r.o. IČO?

IČO společnosti GLAMOUR MODEL MANAGEMENT,  s.r.o. je 27083560.

Kdy vznikla GLAMOUR MODEL MANAGEMENT,  s.r.o.?

Společnost GLAMOUR MODEL MANAGEMENT,  s.r.o. vznikla 25. 8. 2003.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:41:00.648Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 6. 2026