Thi Thanh Hien Nguyen
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2003Bez zaměstnanců
IČO: 27067459Náměstí 214, Kaplice, 38241
Základní údaje
- IČO
- 27067459
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 25. 6. 2003
- Datum zániku
- 26. 4. 2006
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
Náměstí 214, Kaplice, 38241
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Thi Thanh Hien Nguyen?
Společnost Thi Thanh Hien Nguyen sídlí na adrese Náměstí 214, Kaplice, 38241.
Jaké má Thi Thanh Hien Nguyen IČO?
IČO společnosti Thi Thanh Hien Nguyen je 27067459.
Kdy vznikla Thi Thanh Hien Nguyen?
Společnost Thi Thanh Hien Nguyen vznikla 25. 6. 2003.
Podobné firmy
- Thi Thanh Hien NguyenČeské Budějovice
Firmy na stejné adrese
- Anh Bui TuanKaplice
- HIEPTAM s.r.o.Kaplice
- HTH Servis s.r.o.Kaplice
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 5. 2026