Profil společnosti
Arlon s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20031–5 zaměstnanců
IČO: 27066142DIČ: CZ27066142plátce DPHDS: ketna7kSp. zn.: C 93769Lovosická 439, Praha, 19000
Dalších 8 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
1,364 mil. Kč
▲ 18.4 %
Vlastní kapitál 2025
−755 tis. Kč
▲ 34.7 %
Cizí zdroje 2025
2,119 mil. Kč
▼ 8.2 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-55,4 %
▲ 44.8 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 983 tis. Kč | 983 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 167 tis. Kč | 381 tis. Kč |
| Celková aktiva | 1,152 mil. Kč | 1,364 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −1,156 mil. Kč | −755 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 2,308 mil. Kč | 2,119 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 1,152 mil. Kč | 1,364 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
1,159 mil. Kč
▲ 39.1 %
Čistý zisk 2025
401 tis. Kč
▲ 204.2 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 833 tis. Kč | 1,159 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 833 tis. Kč | 1,159 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 201 tis. Kč | 237 tis. Kč |
| Osobní náklady | 501 tis. Kč | 612 tis. Kč |
| Provozní zisk | −384 tis. Kč | 402 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −1 tis. Kč | −1 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −385 tis. Kč | 401 tis. Kč |
| Čistý zisk | −385 tis. Kč | 401 tis. Kč |
| EBITDA | −384 tis. Kč | 402 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:15:04.809Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T02:11:04.816Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026