Profil společnosti
Chmelobrana Žatec spolek
AktivníSpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 26995158DS: c3smtenSp. zn.: L 5358Rafaela Ungara 2674, Žatec, 43801
Základní údaje
- IČO
- 26995158
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 5358, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Předseda je nejvyšším výkonným představitelem spolku a navenek za spolek jedná samostatně. Podepisování za spolek se děje tak, že k názvu spolku připojí předseda svůj podpis v jeho nepřítomnosti místopředseda. K jednání jménem spolku může předseda zmocnit i další osobu.
- Počet členů orgánu
- 3
- Datová schránka
- c3smten
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Rafaela Ungara 2674, Žatec, 43801
Lidé a vlastníci
Jednatelé
Ing. MILAN BOČKAI, Ing. MARTIN BENEŠ, VÁCLAV HANZAL
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Chmelobrana Žatec spolek?
Společnost Chmelobrana Žatec spolek sídlí na adrese Rafaela Ungara 2674, Žatec, 43801.
Jaké má Chmelobrana Žatec spolek IČO?
IČO společnosti Chmelobrana Žatec spolek je 26995158.
Kdy vznikla Chmelobrana Žatec spolek?
Společnost Chmelobrana Žatec spolek vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:02:43.306Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 22. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 5. 2026