Profil společnosti

Dopravní stavby Jihlava, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2005Neuvedeno
IČO: 26963370DS: ctxapynSp. zn.: C 4837320, Rantířov, 58841

Základní údaje

IČO
26963370
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
7. 4. 2005
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 48373, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Způsob zastupování: Společnost zastupuje jednatel.
Datová schránka
ctxapyn
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

20, Rantířov, 58841

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

Radek Huďa

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Dopravní stavby Jihlava, s.r.o.?

Společnost Dopravní stavby Jihlava, s.r.o. sídlí na adrese 20, Rantířov, 58841.

Jaké má Dopravní stavby Jihlava, s.r.o. IČO?

IČO společnosti Dopravní stavby Jihlava, s.r.o. je 26963370.

Kdy vznikla Dopravní stavby Jihlava, s.r.o.?

Společnost Dopravní stavby Jihlava, s.r.o. vznikla 7. 4. 2005.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:13:33.520Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 22. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 5. 2026