Profil společnosti
ZPT Resso Mont spol. s r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20051–5 zaměstnanců
IČO: 26854864DIČ: CZ26854864plátce DPHDS: u32db3jSp. zn.: C 50502Na Příkopě 407, Valašské Meziříčí, 75701
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
13,49 mil. Kč
▲ 10.9 %
Vlastní kapitál 2024
12,81 mil. Kč
▲ 12.1 %
Cizí zdroje 2024
686 tis. Kč
▼ 7.5 %
Míra vlastního kapitálu 2024
94,9 %
▲ 1.1 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 12,16 mil. Kč | 13,49 mil. Kč |
| Celková aktiva | 12,16 mil. Kč | 13,49 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 11,42 mil. Kč | 12,81 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 742 tis. Kč | 686 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 742 tis. Kč | 686 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 12,16 mil. Kč | 13,49 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
4,206 mil. Kč
▲ 4.2 %
Čistý zisk 2024
1,386 mil. Kč
▼ 14.2 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 4,037 mil. Kč | 4,206 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 4,037 mil. Kč | 4,206 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,595 mil. Kč | 2,037 mil. Kč |
| Osobní náklady | 423 tis. Kč | 415 tis. Kč |
| Provozní zisk | 1,994 mil. Kč | 1,741 mil. Kč |
| Finanční výsledek | – | 0 Kč |
| Zisk před zdaněním | 1,994 mil. Kč | 1,741 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 379 tis. Kč | 355 tis. Kč |
| Čistý zisk | 1,615 mil. Kč | 1,386 mil. Kč |
| EBITDA | 1,994 mil. Kč | 1,741 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:08:47.199Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T18:04:35.092Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 8. 2026