Bytové družstvo O 48

Aktivní
Zahraniční osobaZal. 20041–5 zaměstnanců
IČO: 26828502DS: 3ytt4bkSp. zn.: Dr 1741Ostravská 1619, Český Těšín, 73701

Základní údaje

IČO
26828502
Právní forma
Zahraniční osoba
Datum vzniku
24. 2. 2004
Spisová značka
Dr 1741, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Způsob jednání: Za družstvo jednají samostatně předseda představenstva, v době jeho nepřítomnosti nebo zaneprázdnění místopředseda představenstva nebo člen představenstva. Je-li pro právní jednání, které činí představenstvo, předepsána písemná forma, podepisují za družstvo vždy společně nejméně dva členové představenstva.
Počet členů orgánu
3
Datová schránka
3ytt4bk
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Ostravská 1619, Český Těšín, 73701

Lidé a vlastníci

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: předseda představenstva
  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: člen představenstva
  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: člen představenstva
  • 7. 2. 2023Změna způsobu jednánínově „Způsob jednání: Za družstvo jednají samostatně předseda představenstva, v době jeho nepřítomnosti nebo zaneprázdnění místopředseda představenstva nebo člen představenstva. Je-li pro právní jednání, které činí představenstvo, předepsána písemná forma, podepisují za družstvo vždy společně nejméně dva členové představenstva.“
  • 29. 1. 2015Změna sídlaz „Ostravská 1619, Český Těšín, 73701“ na „Ostravská 1619/48, Český Těšín, 73701“
Celá historie

Dokumenty

  • účetní závěrka [2023] · 202326. 11. 2024
  • účetní závěrka [2022] · 202213. 7. 2023
  • účetní závěrka [2021] · 202126. 1. 2023
Sbírka listin (6)

Časté otázky

Kde sídlí Bytové družstvo O 48?

Společnost Bytové družstvo O 48 sídlí na adrese Ostravská 1619, Český Těšín, 73701.

Jaké má Bytové družstvo O 48 IČO?

IČO společnosti Bytové družstvo O 48 je 26828502.

Kdy vznikla Bytové družstvo O 48?

Společnost Bytové družstvo O 48 vznikla 24. 2. 2004.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T22:36:30.805Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 16. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 5. 2026