Profil společnosti

PINTURA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20031–5 zaměstnanců
IČO: 26773660DIČ: CZ26773660plátce DPHDS: fuxtd6cSp. zn.: C 92759Kyslíková 1984, Praha, 14300

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,467 mil. Kč

▲ 10.0 %

Vlastní kapitál 2024

1,659 mil. Kč

▲ 16.7 %

Cizí zdroje 2024

808 tis. Kč

▼ 1.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

67,3 %

▲ 6.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva2,235 mil. Kč2,46 mil. Kč
Celková aktiva2,242 mil. Kč2,467 mil. Kč
Vlastní kapitál1,422 mil. Kč1,659 mil. Kč
Cizí zdroje820 tis. Kč808 tis. Kč
Dlouhodobé závazky561 tis. Kč567 tis. Kč
Krátkodobé závazky259 tis. Kč241 tis. Kč
Pasiva celkem2,242 mil. Kč2,467 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

4,692 mil. Kč

▲ 48.7 %

Čistý zisk 2024

237 tis. Kč

▲ 177.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,156 mil. Kč4,692 mil. Kč
Provozní výnosy3,156 mil. Kč4,692 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,397 mil. Kč2,953 mil. Kč
Osobní náklady989 tis. Kč801 tis. Kč
Odpisy26 tis. Kč–
Provozní zisk−304 tis. Kč239 tis. Kč
Finanční výsledek−2 tis. Kč−2 tis. Kč
Zisk před zdaněním−306 tis. Kč237 tis. Kč
Čistý zisk−306 tis. Kč237 tis. Kč
EBITDA−278 tis. Kč239 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:08:46.476Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T06:02:48.828Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 12. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 7. 2026