Profil společnosti

Restaurace Praha 4 s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2002Neuvedeno
IČO: 26732378DIČ: CZ26732378plátce DPHDS: u4rdi6dSp. zn.: C 90243Školská 660, Praha, 11000

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

19,9 mil. Kč

▲ 271.1 %

Vlastní kapitál 2023

−2,117 mil. Kč

▼ 489.9 %

Cizí zdroje 2023

22,02 mil. Kč

▲ 356.8 %

Míra vlastního kapitálu 2023

-10,6 %

▼ 205.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Stálá aktiva0 Kč9,305 mil. Kč
Oběžná aktiva5,363 mil. Kč10,54 mil. Kč
Celková aktiva5,363 mil. Kč19,9 mil. Kč
Vlastní kapitál543 tis. Kč−2,117 mil. Kč
Cizí zdroje4,82 mil. Kč22,02 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky4,82 mil. Kč22,02 mil. Kč
Pasiva celkem5,363 mil. Kč19,9 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

16,6 mil. Kč

▲ 324.2 %

Čistý zisk 2023

−2,66 mil. Kč

▼ 271.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby3,913 mil. Kč16,6 mil. Kč
Provozní výnosy3,913 mil. Kč17,15 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,008 mil. Kč12,06 mil. Kč
Osobní náklady0 Kč4,014 mil. Kč
Odpisy0 Kč180 tis. Kč
Provozní zisk1,901 mil. Kč−3,011 mil. Kč
Finanční výsledek−7 tis. Kč351 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,894 mil. Kč−2,66 mil. Kč
Daň z příjmů339 tis. Kč–
Čistý zisk1,555 mil. Kč−2,66 mil. Kč
EBITDA1,901 mil. Kč−2,831 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:31:26.511Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-31T19:03:54.571Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 31. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 7. 2026