Profil společnosti
SK OKD Nové Sedlice
AktivníSpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 26556260Sp. zn.: L 8560Hlavní 54, Nové Sedlice, 74706
Základní údaje
- IČO
- 26556260
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 8560, Krajský soud v Ostravě
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Hlavní 54, Nové Sedlice, 74706
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí SK OKD Nové Sedlice?
Společnost SK OKD Nové Sedlice sídlí na adrese Hlavní 54, Nové Sedlice, 74706.
Jaké má SK OKD Nové Sedlice IČO?
IČO společnosti SK OKD Nové Sedlice je 26556260.
Kdy vznikla SK OKD Nové Sedlice?
Společnost SK OKD Nové Sedlice vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:05:09.534Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 4. 2026