Profil společnosti

IM-stav Praha s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 200110–19 zaměstnanců
IČO: 26465728DIČ: CZ26465728plátce DPHDS: 6uabs7uSp. zn.: C 84107Zenklova 22, Praha, 18000

Sbírka listin

Celkem 13 dokumentů

2024

výroční zpráva [2024], zpráva o vztazích [2024] 1.4.2024 - 31.3.2025

Výroční zpráva·Podáno 12. 2. 2026·528 kB·10 stran
Ke stažení

účetní závěrka [2024] 1.4.2024 - 31.3.2025

Účetní závěrka·Podáno 12. 2. 2026·1.2 MB·23 stran
Ke stažení

2023

výroční zpráva [2023], zpráva o vztazích [2023] 1.4.2023 - 31.3.2024

Výroční zpráva·Podáno 12. 2. 2026·557 kB·10 stran
Ke stažení

účetní závěrka [2023] 1.4.2023 - 31.3.2024

Účetní závěrka·Podáno 12. 2. 2026·1.2 MB·23 stran
Ke stažení

2022

účetní závěrka [2022], výroční zpráva [2022], zpráva o vztazích [2022], zpráva auditora [2022] 1.4.2022 - 31.3.2023

Výroční zpráva·Podáno 20. 3. 2025·10.8 MB·39 stran
Ke stažení

účetní závěrka [2022] 1.4.2022 - 31.3.2023

Účetní závěrka·Podáno 20. 3. 2025·6.3 MB·23 stran
Ke stažení

2021

výroční zpráva [2021], zpráva auditora [2021] 1.4.2021- 31.3.2022

Výroční zpráva·Podáno 4. 4. 2023·3.7 MB·12 stran
Ke stažení

účetní závěrka [2021] k 31.3.2022

Účetní závěrka·Podáno 4. 4. 2023·6.4 MB·23 stran
Ke stažení

2020

účetní závěrka [2020] k 31.3.2021

Účetní závěrka·Podáno 4. 4. 2023·6.5 MB·23 stran
Ke stažení

výroční zpráva [2020], zpráva auditora [2020] 1.4.2020- 31.3.2021

Výroční zpráva·Podáno 4. 4. 2023·4.8 MB·16 stran
Ke stažení

2019

účetní závěrka [2019] k 31.3.2020

Účetní závěrka·Podáno 19. 9. 2021·8.0 MB·27 stran
Ke stažení

výroční zpráva [2019], zpráva o vztazích [2019], zpráva auditora [2019] za období 1.4.2019 - 31.3.2020

Výroční zpráva·Podáno 19. 9. 2021·4.9 MB·17 stran
Ke stažení

2018

účetní závěrka [2018], výroční zpráva [2018], zpráva o vztazích [2018], zpráva auditora [2018] 1.1.2018- 31.3.2019

Výroční zpráva·Podáno 29. 11. 2019·2.1 MB·40 stran
Ke stažení

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:57:08.657Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:38:04.227Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 9. 2026