Profil společnosti

Dětská kardiologie s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20001–5 zaměstnanců
IČO: 26423201DS: j7iyrr4Sp. zn.: C 81092Antala Staška 1670, Praha, 14000

Další 4 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

820 tis. Kč

80.9 %

Vlastní kapitál 2022

2,275 mil. Kč

25.0 %

Cizí zdroje 2022

−1,455 mil. Kč

216.3 %

Míra vlastního kapitálu 2022

277,4 %

291.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202022
Stálá aktiva92 tis. Kč1 tis. Kč
Oběžná aktiva4,19 mil. Kč819 tis. Kč
Celková aktiva4,282 mil. Kč820 tis. Kč
Vlastní kapitál3,032 mil. Kč2,275 mil. Kč
Cizí zdroje1,251 mil. Kč−1,455 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,251 mil. Kč−1,635 mil. Kč
Pasiva celkem4,282 mil. Kč820 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

5,221 mil. Kč

25.6 %

Čistý zisk 2022

1,901 mil. Kč

85.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202022
Tržby4,158 mil. Kč5,221 mil. Kč
Provozní výnosy4,166 mil. Kč5,462 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,332 mil. Kč1,293 mil. Kč
Osobní náklady1,547 mil. Kč1,839 mil. Kč
Odpisy216 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk1,028 mil. Kč2,151 mil. Kč
Finanční výsledek−5 tis. Kč−6 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,023 mil. Kč2,145 mil. Kč
Daň z příjmů244 tis. Kč
Čistý zisk1,023 mil. Kč1,901 mil. Kč
EBITDA1,244 mil. Kč2,151 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:42:29.591Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026