Profil společnosti

CASTELA company s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20021–5 zaměstnanců
IČO: 26352338DIČ: CZ26352338plátce DPHDS: 5zxu6e2Sp. zn.: C 14760Suvorovova 1262, Plzeň, 32600

Základní údaje

IČO
26352338
DIČ
CZ26352338
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
9. 12. 2002
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 14760, Krajský soud v Plzni
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Datová schránka
5zxu6e2
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Suvorovova 1262, Plzeň, 32600

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

KATARINA HAMŠ BAJIĆ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2022

Aktiva

65 tis. Kč

46.3 %

Vlastní kapitál

−3,008 mil. Kč

15.9 %

Cizí zdroje

3,073 mil. Kč

13.1 %

Míra vlastního kapitálu

-4 627,7 %

115.7 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2022

Tržby

56 tis. Kč

78.0 %

Čistý zisk

−269 tis. Kč

26800.0 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ26352338
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 454
Zveřejněné účty
243586202/0300
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí CASTELA company s.r.o.?

Společnost CASTELA company s.r.o. sídlí na adrese Suvorovova 1262, Plzeň, 32600.

Jaké má CASTELA company s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti CASTELA company s.r.o. je 26352338, DIČ je CZ26352338.

Kdy vznikla CASTELA company s.r.o.?

Společnost CASTELA company s.r.o. vznikla 9. 12. 2002.

Je CASTELA company s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost CASTELA company s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ26352338).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:01:59.058Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-21T06:34:48.451Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 6. 2026