Profil společnosti
Elena Rusu
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2002
IČO: 26346885K Panelárně 191, Otovice, 36001
Základní údaje
- IČO
- 26346885
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 24. 6. 2002
- Datum zániku
- 3. 3. 2016
Sídlo
K Panelárně 191, Otovice, 36001
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Elena Rusu?
Společnost Elena Rusu sídlí na adrese K Panelárně 191, Otovice, 36001.
Jaké má Elena Rusu IČO?
IČO společnosti Elena Rusu je 26346885.
Kdy vznikla Elena Rusu?
Společnost Elena Rusu vznikla 24. 6. 2002.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 5. 2026